Joga

Dauguma žmonių gyvenime yra išbandę jogą, tačiau tikrai ne visi išdrįsta išeiti iš kasdieninės komforto zonos ir pasinerti į naujus pojūčius. Joga ant vandens - toli gražu daugiau nei įprasta jogos praktika. Atsidavimas nežinomybei, poilsis, gilus atsipalaidavimas, draugystė su savo baimėm, buvimas čia ir dabar akimirkoje, dinamiškumas darant asanas, giliųjų raumenų įjungimas, viso kūno laikysenos gerinimas, meditacija ir visokeriopas proto, kūno ir sielos balanso kūrimas. Nors individualus žmogus turi skirtingus pojūčius, kiekvienas po šios jogos šypsosi ir atrodo pailsėjęs.
Mūsų balanso studija - ežeras. Čia tikras rojaus kampelis miesto žmogui. Jogos užsiėmimas, kylant saulei bei bundant gamtai, pripildo kiekvieno žmogaus dieną optimizmu, kūrybingumu, energija, lengvumu ir atsinaujinimu, o leidžiantis saulei, užsiėmimas žmogų nuramina, atpalaiduoja, išvalo nereikalingas mintis, padeda mėgautis akimirka.

 

Justina - Sup jogos trenerė

Justina - gyvenimo balanso ieškotoja. Kaip suderinti intensyvų protinį darbą su kūrybine laisve? Kaip įsilieti į visuomenę, neprarandant savęs? Kaip gyvenant intensyvų gyvenimą, atrasti savirealizacijos būdų bei nejausti nuovargio? Justina, dirbdama 8 val per dieną, atranda laiko sau kasdien, o atostogas jau daugybę metų naudoja savęs pažinimui. Prieš 3 metus Ibizoje tapusi kvalifikuota irklenčių instruktore bei SUP jogos mokytoja, jau metus yra pasinėrusi į jogos studijas Londone. Šią vasarą Justina nori dalintis su kitais savo atradimais, bei kviečia susitikti visus, kurie nori pailsėti, prasmingai ir džiaugsmingai praleisti laiką, o gal tiesiog pajudėti, skirti laiko sau, ieško gyvenime įkvėpimo, o gal tiesiog mokinasi būti čia ir dabar akimirkoje. Užlipęs ant irklentės, kiekvienas žmogus tą dieną turi savo klausimą, o gamta padeda atrasti unikalų, tik tam žmogui skirtą atsakymą. Atsiduokite nežinomybei!

 

  Lokacija: Tony Resort, Trakų raj. (žemėlapis).

   Data ir laikas : Reikalinga išankstinė registracija telefonu.

   Kaina: žmogui 20€.

Minimali grupė 4 dalyviai, maksimali 8.

Taip pat galime atvažiuoti į jūsų renginį ar jums patinkančią lokaciją.

Mergvakaris ant irklenčių. Puiki mergvakario programa

Susisiekti dėl daugiau informacijos ir laikų +370 685 96387