Pirmiems kartams imkite platesnę - stabilesnę irklentę ir viskas bus paprasta. Pradėti mokytis galite jau namie - internete, ir pirmus žingsnius video medžaigoje puikiai matysite. Visada reikalui esant, pasiklauskite  jus išleidžiančių ar išnuomojančių iranga, tikrai parodys kaip teisingai laikyti irklą, užlipti ant lentos ar irkluoti.
Irklentės išlaikomas svoris  bus daugiau nei dvigubas, nuo maksimalios rekomenduojamos  apkrovos irklentei, kad turėtumėte maksimalų efektą plaukiant. Maksimalus rekomenduojamas plaukiko svoris gali būti nuo 80 kg iki 700 kg priklausomai nuo irklentės tipo. Jei jūs paklausite, mes visada mielais jums parekomenduosime ir parinksime tinkamiausią irklentę pagal jūsų sugebėjimus ir poreikį.
Jūs visą laiką privalote būsi prisirišę saitą. taigi net nutikus nestandartiniam įvikiui, kaip nukritimas nuo irklentės - jūs būsite pririšti prie didelio gelbėjimosi plūduro
Rezervuojant irklentę iš anksto jūs busite užsitikrine, kad jų gražiu oru bus laisvų.
Nebūna blogo oro, būna tik bloga apranga.
Mūsų irklenčių flotilę sudaro nemažai vienviečių ir daugiaviečių irklenčių. Priklausomai nuo vietos ir laiko, mums ir mūsų partneriams 50 irklenčių nebūtu iššukis. Esant didesniems poreikiams visada galite klausti telefonu ar el. paštu
Irklentes, galime pristatyti netik į betkurį tašką Lietyuvoje, bet jei jūsų neriboja fanazija ir pinigai galite skityi mums iššukį.
Naudojant irklentę tiesiogiai pagal paskirtį, pradurti kokybiškq pripučiamą irklentę praktiškai neįmanoma. Daug labiau reiktu bijoti, kad jūsų automobilio padanos yra pripučiamos, nes vinys ar kiti aštrūs daiktai neplaukioja.
Irklentes pas mus galite išsinuomoti, pastoviai veikiančiuose nuomos vietose nuo 30 minučių iki nuomos visam sezonui.
Priklausomai  nuo maršruto tai galu trukti nuo valandos iki keturių valandų. esant poreikiui galime suplanuoti ir kelių dienų turistinį maršrutą prasiplaukimui irklentėmis
Rekomenduojame tik geriausų gamintojų irklentes. Mūsų naudojamų irklenčių pagrinda sudaro STARBOARD  - geriausiai sporte žinomos ir daugiausiai titulų  gaunanąios irklentės. Taip pat turime galimybe išnuomoti ir anglies pluošto - sportui ar pramogai skirtų irklenčių.